OCHII - Oglinda Sufletului Meu

Moderator: FLORINA

OCHII - Oglinda Sufletului Meu

Mesajde Irina pe Dum Feb 14, 2010 11:07 pm

Concurs sponsorizat de Imagine.

Cearcane?! Ne-am saturat de ele!
Ne-am saturat sa ne trezesc dimineata cu ochii umflati si cearcane adanci. Vrem ceva cu un efect imediat. Sa insenineze privirea...dar in acelasi timp sa trateze ridurile din jurul ochilor. Tratamentul pentru ochi Anew Reversalist te va surprinde. E o crema in doua faze: prima faza aduce luminozitate iar a doua intinereste aspectul zonei din jurul ochilor si reduce ridurile. Tot ce lipseste dupa aplicarea tratamentului e o mascara care alungeste si curbeaza genele - Supercurlacious.

Te asteptam sa dezvolti pe marginea temei propuse: OCHII – Oglinda Sufletului Meu. Convinge-i pe cei care te vor vota ca ochii tai sunt, intr-adevar, oglinda sufletului tau. Premiile te vor ajuta sa-ti pui cu adevarat in valoare ochii.

Regulament:

1. Textele se posteaza in perioada 15.02.2010 - 24.02.2010.
2. Se voteaza in perioada 25 - 27.02.2010, ora 20:00.
3. Pot participa toti membrii Bam-Bum, indiferent de numarul de mesaje postate, inclusiv adminii forumului.
4. Fiecare membru poate posta un singur text.
5. Textele trebuie sa fie creatie proprie si nu copiate/preluate/inspirate din texte deja existente. Participantii care nu respecta aceste cerinte vor fi automat descalificati.
6. Fiecare membru voteaza doar 1 data si 1 participant. Nu au drept de vot decat membrii cu cel putin 10 postari sau, in cazul celor cu mai putine, membrii participanti la concurs.
7. Vor fi 2 castigatori. Primul clasat va castiga o crema tratament pentru ochi Anew Reversalist si o mascara Supercurlacious. Premiul 2 consta intr-o crema tratament pentru ochi Anew Reversalist.
8. Membrii care participa la concurs trebuie sa participe si la votare, altfel acestia vor fi descalificati.
9. Nu iti poti vota propriul text.

Premiul pentru locul I consta in doua produse special concepute sa-ti puna ochii in valoare:
1. O crema tratament pentru ochi Anew ReversalistImagine si
2. O mascara Supercurlacious! Imagine Imagine

Premiul pentru locul II consta
1. Intr-o crema tratament pentru ochi Anew Reversalist special conceputa sa-ti puna ochii in valoare! Imagine

SUCCES!
Irina
Site Admin

Re: OCHII - Oglinda Sufletului Meu

Mesajde Rosefofo pe Lun Feb 15, 2010 8:31 am

Se puneeee? :lol: sunt ai mei proprii si personali, da?!
Profit de faptul ca nu se mentioneaza ca trebe expusa literatura!!!

Imagine

Imagine

Imagine
ImagineImagine Imagine Imagine

*** Şi binele ţi se întoarce pe lumea asta şi răul: când nu te aştepţi şi de la cine nu te aştepţi. Şi vorba din gură să n-o slobozi uşor că nu ştii unde loveşti cu ea. Şi nici gânduri rele să n-aveţi că vă otrăviţi sufletul ***
Rosefofo
Si

Mesajde samsara pe Lun Feb 15, 2010 8:35 am

Rose am vazut totusi ca scrie in REgulament de nistet texte nu poze :rofl:
samsara
Si

Mesajde Rosefofo pe Lun Feb 15, 2010 8:44 am

8) eh..invidioaso! Vii tu repede si-mi "bagi in ochi" regulamentul :JC_whack: ..

*** Şi binele ţi se întoarce pe lumea asta şi răul: când nu te aştepţi şi de la cine nu te aştepţi. Şi vorba din gură să n-o slobozi uşor că nu ştii unde loveşti cu ea. Şi nici gânduri rele să n-aveţi că vă otrăviţi sufletul ***
Rosefofo
Si

Mesajde Irina pe Lun Feb 15, 2010 9:12 am

Rose, vorba Miutzei: se confisca (ochii) :lol: .
Totusi, trebuie sa dezvoltati - un text - pe tema "Ochii - Oglinda Sufletului Meu"!
Irina
Site Admin

Mesajde Rosefofo pe Lun Feb 15, 2010 9:50 am

Pfiiiii uite-le cum tabarasc pe mine!! Bineeee 'nteles sa traiti! Oricum pozele le las acolo pentru posterioritate..poate capata fetele inspiratzie! :lol:

Rosefofo
Si

Mesajde samsara pe Lun Feb 15, 2010 10:33 am

tu vrei sa influentezi juriul cu pozele, stim noi :JC_whack:
samsara
Si

Mesajde Kitte pe Lun Feb 15, 2010 11:39 am

Eu va anunt ca nu particip.
1. pentru ca nu ma machez
2. pentru ca nu imi dau cu creme speciale pentru cearcane, riduri etc. Folosesc o crema simpla hidratanta cu galbenele.
3. chiar daca as vrea sa folosesc, cel mai probabil s-ar dovedi ca sunt alergica la chimicalele din ele

Dar daca vreti va fac o poza de aproape fara ochelari. :lol:
ImagineImagine
ImagineImagine
Kitte
Si

Mesajde marona pe Lun Feb 15, 2010 3:00 pm

Rose, te astept cu text ca ochii "se confisca", vorba fetelor! :rofl:
Kitte, nu trebuie sa te machiezi ca sa participi la concurs. ;) Cat despre cremele de ochi (antirid si anticearcane), toate vom folosi la un moment dat. Chiar e indicat. ;)
marona
Site Admin

Mesajde lauraura pe Lun Feb 15, 2010 3:33 pm

Ochii - ochii mei caprui verzui, adica o culoare nedefinita a lor, exprima de cele mai multe ori totul, pot spune cand nu imi place o persoana sau nu numai cu o simpla privire, pot spune daca vreau ceva sau nu. Desi se spune ca: ochii caprui fura inima oricui, iar cei verzi niciodata sa nu ii crezi, cred ca acesta combinatie, caprui - verzui, imi dau un oarecare sarm, daca se poate spune asa.
In ochii mei se poate citi atat tristetea cat si fericirea, teama sau curajul, dragostea sau dispretul, deci ochii mei spun totul. Intr-un cuvant ma reprezinta sau, citand titlul acestui topic de concurs, "ochii sunt oglinda sufletului meu".
Imagine
Copiii au mai multă nevoie de modele, decât de critici.
lauraura
La

Următorul

Înapoi la Concursuri